środa, 14 lipca 2010

Chleb razowy...

Kochani to juz mój drugi chleb, tez oczywiście z  gotowej mieszanki ( tym razem na chleb razowy), ktoś miał mega super pomysł z tymi gotowymi mieszankami bo dzięki nim nawet taki poczatkujący  piekrz jak ja moze cieszyć się domowym chlebem :)

Wiecie....z tym chlebem jest tak jak pisały na swoich blogach inne dziewczyny, jak już człowiek raz "wpadnie" to zgubiony jest na amen.
Tak stało się i ze mną bo jak nazwać fakt , że kiedy za oknem taki upał ja piekę chleb??
szaleństwo??
nie to chyba już jest obłęd !!

tak czy inaczej ten obłęd opłacił się bo chlebek super dobry.
bardzo chrupiąca skórka , lekki miąż , dość zwarty , chleb o dość neutralnym smaku , dobry i z wędlinka i na słodko z miodem.POLECAM SERDECZNIE !!!
ps. oczywiście połowa chleba znikła na ciepło...:)

5 komentarzy:

 1. Faktycznie to obłęd;) Hihihi! Podziwiam, bo ja się jeszcze nie zdecydowałam, aby upiec własny chleb, ale Twój tak kusi...

  OdpowiedzUsuń
 2. Iso! Spróbuj upiec chleb z jednego z blogowych przepisów - naprawdę mnóstwo ich, a wiele, szczególnie tych drożdżowych, nie potrzebuje wiele uwagi i nie sprawia trudności. A przyjemność jeszcze większa! Naprawdę warto. ;))

  Co nie zmienia faktu, że ten wygląda bardzo kusząco.

  OdpowiedzUsuń
 3. smakowi domowego chleba nawet upały nie straszne.. :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. wygląda bardzo puszysto! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Zaytoon cały czas do tego "dojrzewam" żeby zrobić chleb nie z gotowej mieszanki , ale na blogach jest tyle przepisów ,że ciężko na jakiś się zdecydować, szczególnie , że to musiałby być naprawdę prościutki chlebek, pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń